Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Tennessee

Satılık Emlak Tennessee

Batı eyaletinde Arkansas ve Missouri, kuzeyde Kentucky ve Virginia, doğuda Kuzey Carolina ve güneyde Mississippi, Alabama ve Georgia.

Tennessee, sahil ve karaya oturmamış denizler olmayan güney ABD eyaletidir. Nashville başkenttir ve bölgenin merkezinde yer alır ve tarihi Grand Ole Opry, Country Music Hall of Fame ve Museum ve honky gibi ülke mekanlarıyla dolu efsanevi bir alan ile ülke müzik merkezinin kalbidir. tonk ve dans salonu. Memphis, aşırı güneybatıda, rock & roll öncü kayıt stüdyosu Sun Studio ve Beale Street blues kulübü Elvis Presley'in evi Graceland'e ev sahipliği yapıyor.

Tennessee'deki ortalama ev değeri geçen yıla göre% 8,7 artarken, gelecek yıla göre% 5,4 oranında artması bekleniyor. Tennessee'de metrekare başına ortalama fiyat 127 $.

Tennessee'de, özellikle Memphis bölgesinde Haziran ayında satışa sunulan mülkler, bir yıl öncesine göre% 0,2 azaldı.

Tennessee'de satılık bir mülk mü arıyorsunuz? En iyi değeri nereden alacağınızı merak ediyor musunuz? Bu rapor, bu yıl Tennessee'de satılık bir mülk satın almak için en iyi yerleri belirlemeyi amaçlamaktadır.

Tennessee'de satılık bir mülk satın almak için daha iyi yerlere baktık ve en iyi Orta Tennessee'de bulunduğumuzu gördük.

En iyi citis Nashville, Belle Meade, Hendersonville, Bartlett ve Lakeland'dır.

Nashville şehri, özellikle müzikle ilişkisi için başlıca turistik yerlerden biri olarak kabul edilir. Country Music Hall of Fame ve Museum, Gaylord Opryland Resort & Convention Center, Opry Mills alışveriş merkezi ve General Jackson Showboat gibi şehrin en ilgi çekici yerlerinden biri olarak kabul edilmektedir.

Nashville, çeşitli üniversiteler ve kolejlerle bir araya gelen müzikal konumlar, Nashville'i gençlere ve bin yıllara yönelik çok popüler bir seyahat noktası haline getirdi ve bu da emlak piyasasını arttırmak ve bir numaralı emlak piyasasını oluşturmak için büyük bir rol oynadı. Birleşik Devletler.

Şehir, kentin inşa edildiği eski Belle Meade Plantasyonu için seçildi. Belle Meade konutunun en ilginç yönlerinden biri, Green Hills, West End ve Nashville'in hareketli şehir sokaklarına olan yakınlığıdır. Belle Meade'nin en ünlü ev sahiplerinden biri eski ABD başkan yardımcısı Al Gore.

Hendersonville, Tennessee eyaletinde bulunan daha büyük orta ölçekli bir şehirdir. Hendersonville, 57.050 kişi ve 13 kurucu mahallesiyle Tennessee'nin en büyük 11. topluluğu.

Hendersonville evlerinin değerleri, Amerika Birleşik Devletleri'nde daha pahalı özelliklere benzer olmasa da, Hendersonville'nin satılık emlakları Tennessee'deki en pahalılar arasında.

Hendersonville etnik olarak farklı bir şehirdir. Hendersonville sakinlerinin çoğunluğu, ırklarının Beyaz olduğunu ve ardından Siyah ya da Afrikalı-Amerikalı olduklarını bildiriyor. Hendersonville'deki insanların önemli akrabaları arasında İngilizce, İrlandaca, İtalyanca ve İskoç bulunur.

Hendersonville'de konuşulan en yaygın dil İngilizce'dir. Burada konuşulan diğer önemli diller İspanyolca ve Fransızca'dır.

Bartlett, Tennessee eyaletinde bulunan daha büyük orta ölçekli bir şehirdir. Bartlett, 58.622 kişi ve 11 kurucu mahallesiyle Tennessee'deki en büyük 10. topluluktur.

Bartlett'in mülkiyeti, Tennessee'deki en pahalı ülkeler arasında yer alsa da, Bartlett'in değerleri Amerika Birleşik Devletleri'ndeki daha pahalı özelliklere benzemiyor.

Bartlett, iyi okulların, düşük suçun şanslı bir kombinasyonunun olduğu aileler için harika bir yerdir. Bartlett'ın, ailelerin Tennessee'de satılık bir mülk aramak için seçtiği bazı özellikleri var. Bartlett kusursuz değildir ve çılgın gece hayatını seviyorsan, bu senin idealin değil. Ama genel olarak bu bir aile yaşam yeri olarak önermek için pek çok şey ile sağlam bir topluluktur.

Bartlett çok etnik olarak farklı bir şehir.

Lakeland küçük bir şehir, Tennessee'nin en büyük 47. topluluğudur. Bu kesinlikle beceriksiz bir şehir ve bir satışçı ve çalışanlar, profesyoneller ve yöneticiler şehridir.

Lakeland çok araba odaklı bir şehir ve birkaç kişi toplu taşıma, bisiklete binme veya yürüyüş gibi alternatif ulaşım araçlarını seçiyor.

Bu şehir ülkenin en eğitimli şehirlerinden biridir. Lakeland'daki yetişkinlerin% 45'inin en az bir üniversite derecesi vardır.

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 14873

Satilik Tarım arazisi, Tennessee, Memphis, Memphis, Memphis

141,340.81TRY
Satilik
Tarım arazisi

4046 m²
1 ACRE AĞAÇLARI VARDIR. ÇOK SESSİZ, NICE SUBDIVISION.WOULD IN BUIDERS VEYA ÖZEL KULLANIM İÇİN İDEAL OLACAKTIR IT IS. BİR AFRAME YA DA BODRUM RANGER İÇ...
Cod. 9774

Satilik Dükkan, Tennessee, Nashville, Nashville, Nashville

1,115,848.53TRY
Satilik
Dükkan

3000 m²
Büyük parça, prim alan, 10 yıl işletme. uygun mağaza ve gaz istasyonu
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB